...

Merkezlerimiz

Türkiye'de hizmet verdiğimiz ED1000 merkezlerinin sayısı 75'e ulaşmıştır.

Sağlıklı ve Kaliteli Bir Cinsel Yaşam İçin ED1000 Tedavi Merkezleri

ED1000 tedavisi ister başlı başına bir sağlık sorunu seklinde isterse altta yatan başka hastalıklara veya ilaçlara bağlı cinsel sağlık sorunları yasayan erkeklerin yasam kalitesini arttırmak için başvurulan etkili bir yöntemdir. Bold Sağlık AS nin sunduğu FDA onaylı ED1000 cihazı, vücut dışından uygulanan, enerji seviyesini sürekli olarak kontrol eden ve multidalga özelliği olan patentli aplikatörü sayesinde benzerlerinden ayrılır ve ereksiyon sorunu yaşayan hastaların kısa sürede normal cinsel yaşamlarına dönmelerine yardımcı olur. Peki, ED1000 tedavisi sunan hastaneler ve Bold Tedavi Merkezleri hangi şehirlerde yer alıyor? 

Türkiye’deki ED1000 Tedavi Merkezleri

Türkiye genelinde 75’in üzerinde merkezde, alanında uzman doktorlar aracılığıyla ED1000 tedavisi sunan Bold Sağlık başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Antalya gibi büyükşehirlerimiz olmak üzere Anadolu’da Kayseri, Kocaeli, Balıkesir, Diyarbakır, Afyon, Çorlu, Eskişehir, Konya, Denizli, Mersin, Samsun ve Malatya gibi diğer pek çok şehirde, farklı sağlık kuruluşlarında hastalara ED1000 tedavi hizmet imkânı sunmaktadır. 

Türkiye’deki ED1000 Tedavi Merkezleri

Türkiye genelinde 75’in üzerinde merkezde, alanında uzman doktorlar aracılığıyla ED1000 tedavisi sunan Bold Sağlık başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Antalya gibi büyükşehirlerimiz olmak üzere Anadolu’da Kayseri, Kocaeli, Balıkesir, Diyarbakır, Afyon, Çorlu, Eskişehir, Konya, Denizli, Mersin, Samsun ve Malatya gibi diğer pek çok şehirde, farklı sağlık kuruluşlarında hastalara ED1000 tedavi hizmet imkânı sunmaktadır. 

ED1000 Tedavisi İstanbul

İstanbul’da ED1000 tedavisi sunan hastaneler ve Bold Sağlık Merkezleri, Avrupa ve Anadolu yakasında farklı lokasyonlarda hizmet vermektedir. Şehrin dört bir yanına yayılmış biçimde İstanbul’da 20’den fazla sağlık noktasında, 16 sabit ve 8 mobil merkez olmak üzere, uzman doktorlar tarafından ED1000 şok dalga tedavisi uygulanmaktadır. Bu bağlam ED1000 tedavisi yapan hastaneler İstanbul açısından hastalar herhangi bir erişim ya da ulaşım güçlüğü yaşamazlar. Bold Sağlık hizmetleri İstanbul uzman doktor ağı ve yetkili sağlık personeli ile özlediğiniz, sağlıklı cinsel performansınıza kavuşmanız için hizmet vermektedir. 

ED1000 Tedavisi Ankara

Türkiye’nin başkenti Ankara’da da Bold Sağlık hizmetleri ile ED1000 tedavisi etkili biçimde sunulmaktadır. Ankara’da 4 yetkili merkezde, sertleşme sorunu yaşayan hastalara ağrısız ve yan etkisiz çözümler sağlanırken, patentli ED1000 cihazları hastaların tedavisini sorunsuz biçimde gerçekleştirir. Bold Sağlık hizmetleri Ankara noktaları için yetkili ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

ED1000 Tedavisi İzmir

Bold Sağlık İzmir’de, 6 merkezde ED1000 tedavisi ile erektil disfonksiyon sorunu yaşayan hastalara en uygun koşullar altında hizmet vermektedir. Bold Sağlık hizmetleri İzmir kentinde erektil disfonksiyon (iktidarsızlık) sorunu yaşayan hastalar için kolay ulaşılabilen hastane ve sağlık merkezlerinde ED1000 tedavisini rahatlıkla sunar. 

Türkiye genelinde ED1000 tedavi hizmeti sunulan diğer büyük şehirler ve kent merkezleri ise Adana, Antalya, Aydın/Söke, Afyon, Bodrum, Balıkesir, Bandırma, Bursa, Çanakkale, Çorlu, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, İskenderun, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Mardin, Mersin, Muğla, Manisa, Malatya, Ordu, Osmaniye, Rize, Samsun, Sakarya, Şanlıurfa, Tekirdağ, Van ve Zonguldak illeri olarak sıralanmaktadır.

ED1000 Tedavisi 2023 Fiyatları

ED1000 tedavisi fiyatları, hastanın koşullarına, uygulanacak seanslara ve sağlık kurumlarına göre değişebilir. Hastalar, Bold Sağlık uzman ekipleri ile iletişime geçerek güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilir ve ihtiyaçlarına uygun bir tedavi planı sunulması için başvuruda bulunabilirler.

Genellikle 6 seanslık bir tedavi programı olarak uygulanan ED1000 tedavisinde her bir seans yaklaşık 20-30 dakika sürer ve bu tedavi hastaların günlük yaşamlarına olumsuz etki yapmaz. Tedavi sonrasında, birçok hasta kalıcı sonuçlar elde eder ve cinsel yaşam kalitesi önemli ölçüde artar. Özel bir başlık (aplikatör) aracılığıyla uygulanan ED1000 tedavisi ve patentli ED1000 teknolojisi sayesinde hastalar ağrısız ve yan etkisiz bir tedavi imkanına kavuşur. 

Erektil disfonksiyon rahatsızlığından mustarip olan ve cinsel hayatındaki iktidarsızlık problemini temelli çözmek isteyen hastalar, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan ED1000 tedavi merkezleri ve Bold Sağlık hizmetleri ile başarıya ulaşabilirler.

Bold Sağlık ED1000

Türkiye'de 75 Farklı Merkezde


Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.