...

İktidarsızlık Tedavisi Nedir?

İktidarsızlık Tedavisi Nedir?

Daha önceki yazılarımızda erkeklerdeki ereksiyon problemlerine ve bu sertleşme problemlerinin cinsel hayat üzerindeki olası etkilerine kısaca değinmiştik. Halk dilinde iktidarsızlık olarak da tanımlanan ereksiyon problemleri dünya genelinde erkeklerin yarısından fazlasında, hayatlarının bir yerinde öyle ya da böyle ortaya çıkabilmektedir.

İktidarsızlık, erkeklerin cinsel ilişkiye girememe veya yeterince sert bir ereksiyona sahip olamama sorunu olarak özetlenebilir. Görüldüğü üzere iktidarsızlık ve ereksiyon sorunlarında oran oldukça yüksekken bu problemler karşısında umutsuzluğa düşmek yersizdir. Çünkü dünya genelinde çok uzun yıllardır yapılan araştırmalar ve yöntem çalışmaları ile iktidarsızlık problemini çözmek için pek çok farklı tedavi türü hastalara sunulmuştur. 

İktidarsızlık problemine cevaben modern tıbbın sunduğu tedavi seçenekleri arasında ilaç tedavisi, şok dalga tedavisi, vakum pompası, penis protezi ve psikolojik/terapi tedavisi gibi çok çeşitli yöntemler sıralanır. Tedavi seçeneği, iktidarsızlığın altta yatan ana nedenine ve hastanın fiziki ya da psikolojik durumuna bağlı olarak da değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle, kulaktan dolma bilgilerdense, uzmanların ve bilimsel kaynakların yönlendirmesi ile iktidarsızlık tedavisi, hastaların kişisel ihtiyaçlarına göre belirlenmelidir. 

Ereksiyon İlacının Yan Etkileri Var mıdır?

Evet; ereksiyon ilaçları, dünya genelinde iktidarsızlık tedavisinde yaygın olarak kullanılan bir yöntem olmakla birlikte bu ilaçların çok bilinen ve rahatsız edici yan etkileri olabilir. Günlük hayatta en sık görülen yan etkiler arasında baş ağrısı, mide rahatsızlığı, deride kızarıklık ve görüş bozukluğu sayılsa da bireyin eğer kalp ve damar hastalıklarına yönelik bir şikayeti varsa ereksiyon ilaçları çok daha ciddi etkiler yaratabilir. Ayrıca kronik karaciğer, böbrek fonksiyonlarının bozuklukları yaşayan bireylerin mutlaka doktor kontrolünde ilaçlı ereksiyon tedavisi almaları gerekir. 

Şok dalga tedavisi nedir?

Şok dalga tedavisi, son zamanlarda iktidarsızlık tedavisinde gitgide daha popüler hale gelen yeni nesil bir tedavi yöntemidir. Bu tedavi, düşük yoğunluklu şok dalgaları kullanarak, penis dokularına doğrudan tedavi uygular ve bu bölgelerdeki kan akışını hızlandırır. Ayrıca yeni damar oluşumuna olanak verir. Bu etki sayede ereksiyon kalitesi ve sıklığı artar. Tedavi seansları genellikle 6’lı seanslar halinde tekrarlanır ve kişiye acı vermeden uygulanır.  Şok dalga tedavisine dair tüm detaylar için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz! 

EDSWT şok dalga tedavisi nedir?

ESWT,  Erectile Dysfunction Shock Wave Therapy’nin kısaltması olan EDSWT şok dalga tedavisinin bilimsel karşılığıdır. Bold Sağlık tarafından güvenli biçimde sunulan ED1000 tedavisi bilimsel olarak EDSWT olarak adlandırılmaktadır.

Düşük yoğunluklu akustik şok dalgaları kullanılarak gerçekleştirilen ED1000 tedavisi, sertleşme sorunlarının tedavisinde önemli bir ilerleme sağlamıştır. İskemik kalp hastalıklarının tedavisinde son on yıldır devrim yaratan bu teknoloji, ED1000 cihazı ile son üç yılda binlerce hasta üzerinde başarılı bir şekilde kullanılmakta ve olumlu sonuçlar vermektedir. Bu tedavi karşılaştırılan diğer yöntemlere nazaran, ilaçsız, ağrısız ve yan etkisiz bir çözüm sunarak hastalar için yeni bir umut kaynağı olmuştur. ED1000 tedavisi altı seans halinde uygulanmaktadır; bu manada hem kısa soluklu bir tedavidir hem de yan etkisi olmaması ve yeni damar oluşumu sağlaması nedeniyle dünya genelinde büyük ilgi görmektedir. ED1000 tedavisi, iktidarsızlık problemlerinde altta yatan fiziki sorunu doğrudan tedavi ederek kişiye bedeninde etki göstermektedir.

ED1000 tedavisi bilimsel olarak EDSWT (Erectile Dysfunction Shock Wave Therapy) olarak adlandırılır. Dünya genelinde Altın Standart olarak kabul edilen EDSWT teknolojisi, tıp literatüründeki tüm bilimsel çalışmalar ED1000 kullanılarak gerçekleştirilmiştir.

Bold Sağlık tarafından sunulan ve uzman ekiplerimiz tarafından uygulanan ED1000 Düşük Yoğunluklu Şok Dalga Tedavisi, prostat büyümesi, prostatit veya prostat kanseri gibi rahatsızlıklar sonrası yaşanan Erektil Disfonksiyonun, halk dilinde bilinen adıyla iktidarsızlık probleminin yeni nesil çözümüdür. 

İktidarsızlık sorununun ağrısız tedavisi için hemen yetkili birimlerimizle Türkiye’nin Her Yerinden 444 5 647 no’lu telefondan irtibata geçerek gerekli bilgileri ilk elden öğrenebilir, dilerseniz tedaviye başlamak için hemen randevu oluşturabilirsiniz. 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.