...

ED1000 Tedavisi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

ED1000 Tedavisi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kullanıcıların ED1000 tedavisi için internet üzerinden en sık yaptığı aramaları soru ve cevaplarıyla bir araya getirdik!

ED1000 Tedavisi Nedir?

ED1000 tedavisi, düşük yoğunluklu uygulanan şok dalgaları ile sertleşme problemi tedavisinde yeni bir devrim yaratmıştır. Bu teknoloji, son 3 yıldır dünyada binlerce hastada başarılı şekilde kullanılmaktadır ve hastalar için ilk defa ilaçsız, ağrısız ve yan etkisiz çözüm imkanı sağlamaktadır. ED1000 tedavisi, bilimsel olarak EDSWT (Erectile Dysfunction Shock Wave Therapy) olarak adlandırılmaktadır ve EDSWT teknolojisinde dünyadaki Altın Standart olarak kabul edilmektedir.

ED1000 Tedavisi Nasıl Uygulanır ve Kaç Seanstır?

ED1000 tedavisi, vücudun doğal iyileştirme mekanizmalarından kök hücreleri harekete geçirerek yeni damar oluşumunu uyarır. Bu sayede, penis kanlanması artar ve vücudun doğal sertleşme sistemi yeniden eski normal haline geri döner. ED1000 tedavisi, 6 seanslık tedaviler halinde yapılmaktadır ve tedavi sırasında penis ve penis köküne düşük yoğunluklu ultrasonik ses dalgaları verilmektedir. Tedavi seansları süre gerektiren ve yavaş gelişen vücudun kendi doğal iyileştirme mekanizması nedeniyle seanslar halinde yapılmaktadır.

ED1000 tedavisinin başarı oranı nedir?

ED1000 tedavisi, damarsal nedenli tüm sertleşme problemlerine etkilidir ve damarsal nedenli sertleşme problemi tüm hastaların yaklaşık %70’ini oluşturmaktadır. Hafif ve Orta grup hastalarda 6-12 seans ED1000 tedavisi ile başarı %80’in üzerindedir, Ağır hastalarda ise 12-24 seans ED1000 tedavisi ile başarı %60’ın üzerindedir. ED1000 tedavisinin yan etkisi olmaması nedeniyle seans sayısında bir sınırlama yoktur.

ED1000 tedavisi ne kadar sürer?

Her tedavi seansı yaklaşık 20 dakika sürmektedir ve ED1000 tedavisi tek seanslık bir tedavi değildir. En az 6 seans tedavi gerekmektedir. Tedavi kliniklerde ve hastanelerde yapılmaktadır ve hasta ismi ve bilgileri tamamen gizli tutulmaktadır.

ED1000 tedavisi güvenli midir? Yan etkileri var mıdır?

ED1000 tedavisi tamamen güvenlidir ve hastanın bedenine herhangi bir cerrahi müdahale yapılmaz. Beraber ilaç kullanımına da gerek yoktur ve tedavi sırasında ve sonrasında bugüne kadar bildirilen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Tedavi sonrasında hastalar beklemeksizin günlük hayatlarına dönebilirler. ED1000 tedavisi sırasında ve sonrasında ağrı yoktur ve sedasyon, yatıştırıcı veya tedavi öncesi bir hazırlığa gerek yoktur.

ED1000 Multidalga Teknolojisi ve Akıllı Başlık ile İlgili Merak Edilenler

  • ED1000 cihazı, insan bedenine uygulanabilir hale getiren patentli aplikatör sayesinde ereksiyon sorunu yaşayan hastaların normal cinsel hayatlarına kısa sürede dönmelerine destek olur.
  • Aplikatörde kullanılan özel enerji sistemi, şok dalgasını oldukça düşük bir basınç dalgasına dönüştürür (0.09 milijoule/mm2) ve hastaya bu enerji dansitesi uygulanır.
  • ED1000 cihazının aplikatöründe, her bir atım için kontrol eden ayrı bir mekanizma bulunur ve enerji seviyesi olması gerekenin altına düşer ya da üzerine çıkarsa sistem otomatik olarak durur.
  • Tedavi seansları boyunca uygulanan atım sayısı (min. 6 seanslık bir tedavide toplam 9000 adet şok dalgası atımı) göz önüne alındığında frekansın ve enerji düzeyinin stabil tutulması ve kontrolünün sağlanması hayati önemdedir.
  • Medispec firması, 1992 yılından bu yana şok dalga teknolojisinde öncü ve dünya çapında liderdir.
  • Bold Sağlık AŞ, Medispec firmasının tüm dünyadaki TEK Exclusive Distribütörüdür ve ED1000 cihazını tedaviye ihtiyaç duyan hastalarla buluşturmaktadır.
  • ED1000 tedavisi sonrası hastalarda kalıcı sonuçlar alınır ve tıp literatürüne altın standart olarak girmiştir.
  • ED1000 cihazı, diğer tedavi yöntemlerine nazaran yan etkisi olmaması ve altta yatan ana sorunu yeni damar oluşumu sağlayarak tedavi etmesiyle öne çıkmaktadır.

Bold Sağlık A.Ş., çığır açan ED1000 tedavisi ile cinsel hayatında sertleşme sorunları yaşayan hastalar için Türkiye’de umut olmuştur. ED1000 cihazının dünyadaki markası olan Medispec firmasının tüm dünyadaki TEK Exclusive Distribütörü olan Bold Sağlık ED1000 cihazının hastanelere, tıp ve sağlık merkezlerine satışını yapmakta ayrıca Erektil disfonksiyon sorunu yaşayan hastalara ilgili sağlık kuruluşlarında tedavi imkanı da sunmaktadır. Uzmanlarımızla iletişime geçerek dilerseniz ED1000 fiyatı araştırmalarınız için dilerseniz ED1000 cihazı fiyatlarını dilerseniz ED1000 tedavisi fiyatlarını detaylarıyla öğrenebilirsiniz. artık ED1000 tedavisi ve Bold Sağlık güvencesi ile iktidarsızlık, hayatınızın ve mutluluğunuzun önüne geçen bir engel olmaktan çıksın!

 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.