ED1000 Tedavisi Sunan Hastaneler Hangileridir?

 

ED1000 tedavisi, kalp ve damar problemlerinden dolayı cinsel sağlık sorunları yaşayan erkeklerin yaşam kalitelerini yükseltmek için kullanılan bir yöntemdir. FDA onaylı ve patentli ED1000 cihazının ürettiği voltaj, insan bedenine uygulanabilir hale getiren aplikatör sayesinde benzerlerinden tamamen ayrılan ED1000, ereksiyon sorunu yaşayan hastaların normal cinsel hayatlarına kısa sürede dönmelerine destek olmaktadır. Peki, ED1000 tedavisi yapan hastaneler hangileridir ya da Bold Sağlık ED1000 tedavi merkezleri nerelerdedir?

ED1000 Tedavisi İstanbul

Kullanıcıların sıklıkla yaptığı aramalar arasında yer alan ED1000 tedavisi yapan hastaneler İstanbul sorgusuna cevaben İstanbul'da ED1000 tedavisi yapan birçok hastane ve sağlık merkezi bulunmaktadır diyebiliriz. İstanbul'da, ED1000 tedavisi için 16 sabit ve 8 mobil merkez olmak üzere, 20'den fazla sağlık noktasında uzman doktorlar tarafından hizmet verilmektedir. Hem Avrupa hem de Anadolu yakasında farklı lokasyonlarda hastalarla buluşan sağlık kurumları ve hizmet noktaları, ED1000 tedavisine ihtiyaç duyan tüm hastaların hizmetindedir.

ED1000 Tedavisi Ankara

Bold Sağlık, Türkiye'nin başkenti Ankara'da da ED1000 tedavisine yönelik hizmet vermektedir. Ankara'da toplam 4 merkezde ED1000 tedavisi ile sertleşme sorunu yaşayan hastalara ağrısız ve yan etkisiz çözüm sunmaktadır. ED1000 tedavisi Ankara’daki yetkili hastanelerde uzman kadrolar ve patentli ED1000 cihazları en etkili şekilde uygulanmaktadır.

ED1000 Tedavisi İzmir

Bold Sağlık, ED bin tedavisi konusunda üçüncü büyükşehir olan İzmir'de de hizmet vermektedir. İzmir'de toplam 6 merkezde ED1000 tedavisi sunan Bold Sağlık, erektil disfonksiyon rahatsızlığından muzdarip hastaların en uygun şartlar altında tedavi olmalarını sağlamaktadır.

Bu şehirler haricinde de tedavi olmak isteyen hastalar özellikle Bold Sağlık hizmetleri Kayseri veya ED1000 tedavisi Kayseri, Bold Sağlık hizmetleri Adana, Bold Sağlık hizmetleri Antalya, ED1000 tedavisi Kocaeli, ED1000 tedavisi Denizli, ED1000 tedavisi Mersin, ED1000 tedavisi Samsun ve ED1000 tedavisi Malatya sorgularına istinaden sağlık kurumlarına yönelik spesifik araştırmalar yapmaktadırlar. Hizmet verilen şehirlerdeki hastaneler ve kurumlar değişkenlik göstermekle birlikte Bold Sağlık tüm Türkiye genelinde 200’ün üzerinde merkezde, alanında uzman doktorlar aracılığı ile hizmet vermektedir.

Bold Sağlık olarak Türkiye genelinde ED1000 tedavi hizmeti sunulan diğer büyük şehirler ve kent merkezleri ise Adana, Antalya, Aydın/Söke, Afyon, Bodrum, Balıkesir, Bandırma, Bursa, Çanakkale, Çorlu, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, İskenderun, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Mardin, Mersin, Muğla, Manisa, Malatya, Ordu, Osmaniye, Rize, Samsun, Sakarya, Şanlıurfa, Tekirdağ, Van ve Zonguldak illeri olarak sıralanmaktadır.

ED1000 Tedavisi 2023 Fiyatları Nedir?

ED1000 tedavisinin fiyatları, hastanın koşullarına, uygulanacak seanslara ve uygulamanın yapılacağı şehir ve sağlık kurumlarına göre değişebilir. Bu bağlamda ED1000 tedavisi fiyatları şehirden şehire, kurumdan kuruma değişkenlik gösterir. Erektil disfonksiyon rahatsızlığından mustarip olan ve cinsel hayatındaki iktidarsızlık problemini temelli çözmek isteyen hastalar, uzman ekiplerimizle iletişime geçerek ED1000 tedavisinin en güncel fiyatları hakkında bilgi alabilirler. Bold Sağlık’ın uzman ekipleri hastaların ihtiyaçlarına uygun bir tedavi planı sunabilmek adına ED1000 tedavisinin fiyatlandırmalarını spesifik olarak yapmaktadırlar.

ED1000 Tedavisi Hakkında Detaylar

ED1000 tedavisi, erkeklerde sıklıkla görülen erektil disfonksiyon (iktidarsızlık) sorununa yönelik uygulanan bir tedavidir. Bu sorun, çeşitli nedenlerle ortaya çıkabilir ve erkeklerin cinsel yaşam kalitesini önemli ölçüde etkileyebilir. EDbin tedavisi, özellikle ilaç tedavilerinin yeterli sonuç vermediği ya da yan etkileri nedeniyle tercih edilmeyen durumlarda kullanılır.

ED1000 tedavisi, genellikle 6 seanslık bir tedavi programı olarak uygulanır. Her bir seans yaklaşık 20-30 dakika sürer ve hastaların günlük hayatlarına olumsuz bir müdahalede bulunulmaz. Tedavi sonrasında, birçok hasta kalıcı sonuçlar elde eder ve cinsel yaşam kalitesi önemli ölçüde artar.

ED1000 tedavisi, özel bir başlık (aplikatör) aracılığıyla uygulanır. ED1000 teknolojisinin farkı da buradan gelmektedir. Bu başlık, ED1000 cihazı tarafından üretilen voltajı insan bedenine uygulanabilir hale getirir ve hastalara acısız, ağrısız ve yan etkisiz bir tedavi imkanı sunar. Başlık, patentli bir enerji sistemi kullanarak şok dalgalarını düşük basınç dalgalarına dönüştürür ve hastaya uygular. Bu nedenle, başlıkta kullanılan enerji seviyesinin stabil şekilde korunması ve kontrol edilmesi, tedavinin başarılı olması için son derece önemlidir. Bold Sağlık’ın sunduğu patentli ED1000 cihazı tüm bu stabilizasyonu her seans boyunca net biçimde sağlayarak tedavinin yüksek başarı oranı ile gerçekleşmesine olanak tanır.